Sobota 7. prosince 2019
Výuka se nekoná.



Stravování pro veřejnost


Sportovní třída











Pexeso

Výsledky školního kola olympiády z dějepisu

49. ročník na téma DLOUHÉ STOLETÍ SE LOUČÍ (1880 - 1920)

I. kategorie

3. + 4. ročník osmiletých gymnázií
1. + 2. ročník šestiletých gymnázií

1. místo: Tomáš CHOURA, třída 4. A (54 bodů z 65 možných)
2. místo: Radim BURŠÍK, třída 4. A (53 bodů z 65 možných)
3. místo: Petr VLČEK, třída 4. A (52 bodů z 65 možných)
3. místo: Pavel VEJLUPEK, třída 4. A (52 bodů z 65 možných)

Další úspěšní řešitelé:
Vilém Bednařík, 4. A / Sára Purkrábková, 3. A / Hana Kabourková, 3. A
(získali minimálně 60 % z celkového počtu 65 bodů)
Celkový počet soutěžících v I. kategorii: 18

 

II. kategorie

1. - 4. ročník čtyřletého studia
5. - 8. ročník osmiletého studia
3. - 6. ročník šestiletého studia

1. místo: Marek MILIČKA, třída 7. A (48 bodů z 60 možných)
2. místo: Matěj NEŠPOR, třída 7. A (47 bodů z 60 možných)
3. místo: Štěpán NEKULA, třída 7. A (46 bodů z 60 možných)
3. místo: Filip ŠEVČÍK, třída 8. A (46 bodů z 60 možných)

Další úspěšní řešitelé:
Vojtěch Skoumal, 8. A / David Fischer, 4. D / Martin Cejpek, 5. A
Eliška Bartoňková, 7. A / Marek Pražák, 4. D / Natálie Bílá, 4. D
Kateřina Jahnová, 4. D / David Pavlačka, 7. A / Anna Veškrnová, 7. A
Andrea Urbanová, 7. A / Hana Ludvíková, 7. A / Pavel Šrámek, 6. A
Filip Martínek, 5. A / Helena Klikorková, 4. C
(získali minimálně 60 % z celkového počtu 60 bodů)
Celkový počet soutěžících ve II. kategorii: 51

 

Všem blahopřejeme a prvním čtyřem postupujícím přejeme mnoho
úspěchů v okresním kole DO 15. 1. 2020.

Autor: Mgr. Ladislava RivolováZveřejněno: 26.11.2019 • Přečteno: 278x
Stránky čte
hostů: 15
a přihlášených
Jídelníček
Pozítří
Polévka: z hlívy ústřičné
Hlavní jídla
1. sekaná pečeně
brambory s máslem
salát
2. tortelliny s rajskou omáčkou
vejce
Nápoj: čaj

Úterý 10.12.2019
Polévka: krupicová
Hlavní jídla
1. kuřecí stehno pečené
rýže dušená
salát
2. brokolicový mozeček
brambory s máslem
Nápoj: sirup

Další dny (do pátku 13.12.2019)
Nezapomeňte poblahopřát
Svátky
Dnes: Ambrož a Benjamín
Zítra: Květoslava
Pozítří: Vratislav
© 1996-2019 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo
Obsah stránek neprošel redakční ani jazykovou úpravou!
Optimalizováno pro rozlišení 800*600 bodů a vyšší
a prohlížeč MS Internet Explorer ver. 5.5 a vyšší
Webmaster
Stránka byla sestavena za 0,45795 sekund.